Indeks: T-XMER8660250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660250/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu w układach elektrycznych, przekształcając prąd wejściowy o wartości 250A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu. Konstrukcja elementu umożliwia montaż na różnych szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 51mm, co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie przewodu lub szyny pomiarowej.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-60
Średnica wewnętrzna
51mm