Indeks: T-XMER8660250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660250/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 dla tego samego obciążenia.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm. Przekładnik umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach: 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8660250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-60
Średnica wewnętrzna
51mm