Indeks: T-XMER86601250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER86601250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 1,25kA/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER86601250/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 1,25kA na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,2 przy maksymalnej mocy 15VA, oraz 0,5 i 1 przy maksymalnej mocy 20VA.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 51mm. Konstrukcja pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mm x 51mm, 30mm x 40mm, 31mm x 51mm oraz 61mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER86601250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
1,25kA
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-60
Średnica wewnętrzna
51mm