Indeks: T-XMER8650750/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2/0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach.
Konstrukcja umożliwia instalację na szynach prądowych o przekrojach 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm. Dzięki tym wymiarom element znajduje zastosowanie w układach pomiarowych wymagających precyzyjnej redukcji sygnału prądowego.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650750/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-50
Średnica wewnętrzna
46mm