Indeks: T-XMER8650750/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, średnica wewnętrzna 46mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 46mm.
Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego: 0,2 przy maksymalnie 10VA, 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz 1 przy maksymalnie 20VA. Produkt jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650750/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-50
Średnica wewnętrzna
46mm