Indeks: T-XMER8650400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650400/5A został zaprojektowany do pomiaru prądu w układach o wysokim obciążeniu, gdzie prąd wejściowy wynosi 400A, a prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia znamionowego: klasa 0,2 przy maksymalnie 2,5VA oraz klasy 0,5 i 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach. Urządzenie jest kompatybilne z szynami o przekrojach 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm