Indeks: T-XMER8650400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, średnica wewnętrzna 46mm
Przekładnik prądowy Sifam Tinsley XMER8650400/1A jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego wynoszących 400A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Konstrukcja elementu charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 46mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach, takich jak 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm