Indeks: T-XMER8650300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, średnica wewnętrzna 46mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650300/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonych gabarytach. Wymiary szyny prądowej obsługiwanej przez ten model to 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm