Indeks: T-XMER8650250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna otworu przelotowego wynosi 46mm, co determinuje sposób prowadzenia przewodu głównego przez rdzeń przekładnika.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm