Indeks: T-XMER8650200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650200/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Element umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach: 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 46mm, co pozwala na stabilne osadzenie w instalacji elektrycznej.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm