Indeks: T-XMER8650200/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650200/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego na bezpieczny sygnał wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 200A. Zastosowane parametry techniczne pozwalają na pracę w klasie dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz w klasie 1 przy maksymalnym obciążeniu 7,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach, w tym 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8650200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-50
Średnica wewnętrzna
46mm