Indeks: T-XMER86501250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER86501250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 1,25kA/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 1,25kA oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym 20VA, klasą 0,5 przy 30VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 30VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż na szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach, w tym 12,5mm x 50mm, 30mm x 40mm, 40mm x 30mm oraz 50mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 46mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER86501250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
1,25kA
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 86-50
Średnica wewnętrzna
46mm