Indeks: T-XMER8560750/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 5VA oraz klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 44mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 60mm oraz 40mm x 50mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER8560750/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx50mm
Średnica wewnętrzna
44mm