Indeks: T-XMER7450750/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, średnica wewnętrzna 41mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450750/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 41mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o różnych wymiarach: 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450750/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
41mm