Indeks: T-XMER7450600/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, średnica wewnętrzna 41mm
Przekładnik prądowy służy do obniżania prądu wejściowego o wartości 600A do prądu wyjściowego o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 41mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich przekrojach.
Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnie 7,5VA, 0,5 przy maksymalnie 10VA oraz 1 przy maksymalnie 12,5VA. Konstrukcja pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450600/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
41mm