Indeks: T-XMER7450300/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450300/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER 74-50
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm. Element posiada otwór przelotowy o średnicy wewnętrznej wynoszącej 41mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju podczas instalacji w układzie pomiarowym.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450300/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
41mm