Indeks: T-XMER7450250/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.403 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/5A służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych na wartości dostosowane do urządzeń pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 250A oraz wyjściowym 5A.
Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA. Komponent wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 41mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
41mm