Indeks: T-XMER7450250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do pomiaru prądu wejściowego o wartości 250A z prądem wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach prądowych o zróżnicowanych wymiarach. Urządzenie jest przystosowane do pracy z szynami o przekrojach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
41mm