Indeks: T-XMER7450200/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w klasie dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 3,75VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 41mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o różnych wymiarach. Dopuszczalne rozmiary szyn wynoszą 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-50
Średnica wewnętrzna
41mm