Indeks: T-XMER7450150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy typu prądowego służy do przetwarzania sygnałów o natężeniu wejściowym 150A na sygnał wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm. Produkt jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 30mmx30mm, 40mmx20mm oraz 50mmx12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-50
Średnica wewnętrzna
41mm