Indeks: T-XMER7450125/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do konwersji prądów pierwotnych o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 41mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-50
Średnica wewnętrzna
41mm