Indeks: T-XMER7450100/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XMER7450100/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu wejściowego wynoszącego 100A na standardowy prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym nieprzekraczającym 1,5VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm. Komponent jest przystosowany do montażu na szynach prądowych o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450100/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-50
Średnica wewnętrzna
41mm