Indeks: T-XMER7450100/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450100/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 41mm. Przekładnik jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 30mm x 30mm, 40mm x 20mm oraz 50mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7450100/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
50mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-50
Średnica wewnętrzna
41mm