Indeks: T-XMER7440200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, średnica wewnętrzna 35mm
Urządzenie służy do pomiaru prądu w obwodach elektrycznych, przekształcając prąd wejściowy o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu na szynach o wymiarach 12,5mm x 40mm, 30mm x 30mm oraz 40mm x 12,5mm.
Parametry dokładności urządzenia uzależnione są od pobieranej mocy znamionowej. Przekładnik osiąga klasę dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA, klasę 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5VA. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 35mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
35mm