Indeks: T-XMER7440150/1A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440150/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 35mm. Komponent jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 12,5mm x 40mm, 30mm x 30mm oraz 40mm x 12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440150/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
SIFAM TINSLEY
Rozmiar szyny prądowej
40mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-40
Średnica wewnętrzna
35mm