Indeks: T-XMER7440125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440125/1A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 125A do prądu wyjściowego wynoszącego 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu na szynach prądowych o wymiarach 12,5mm x 40mm, 30mm x 30mm oraz 40mm x 12,5mm. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 35mm, co pozwala na prowadzenie przewodu o określonej średnicy przez jego wnętrze.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7440125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
40mmx12,5mm
Seria producenta
XMER 74-40
Średnica wewnętrzna
35mm