Indeks: T-XMER7430800/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY umożliwia transformację prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na przewodach o określonym przekroju.
Parametry dokładności pracy przekładnika są uzależnione od obciążenia. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu do 20VA, klasę 0,5 przy 20VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 30VA. Konstrukcja pozwala na współpracę z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430800/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Seria producenta
XMER 74-30
Średnica wewnętrzna
26mm