Indeks: T-XMER7430600/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,2 / 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, 0,5 przy 15VA oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 20VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm. Komponent jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430600/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Seria producenta
XMER 74-30
Średnica wewnętrzna
26mm