Indeks: T-XMER7430500/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430500/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430
Przekładnik prądowy 500/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich gabarytach.
Parametry dokładności urządzenia zależą od obciążenia znamionowego i wynoszą: klasa 0,2 przy maksymalnie 10VA, klasa 0,5 przy maksymalnie 15VA oraz klasa 1 przy maksymalnie 20VA. Przekładnik przystosowany jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Seria producenta
XMER 74-30
Średnica wewnętrzna
26mm