Indeks: T-XMER7430400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430400/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach prądowych o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm