Indeks: T-XMER7430200/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przekładni 200/5A przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o mniejszym natężeniu. Urządzenie charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 26 mm, co umożliwia montaż na przewodach lub szynach prądowych o zróżnicowanych przekrojach.
Konstrukcja elementu pozwala na instalację na szynach prądowych o wymiarach 15 mm x 20 mm, 20 mm x 20 mm oraz 30 mm x 15 mm. Urządzenie jest stosowane w układach pomiarowych i monitorujących przepływ energii elektrycznej.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430200/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm