Indeks: T-XMER7430125/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o przełożeniu 125/5A przeznaczony jest do pomiaru prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną otworu wynoszącą 26mm, co pozwala na prowadzenie przez niego przewodu lub szyny prądowej.
Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,2 przy maksymalnie 1,5VA, 0,5 przy maksymalnie 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA. Konstrukcja przystosowana jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15mmx20mm, 20mmx20mm oraz 30mmx15mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm