Indeks: T-XMER7430125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, średnica wewnętrzna 26mm
Przekładnik prądowy Sifam Tinsley XMER7430125/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy 1A. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 26mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu o odpowiednim przekroju.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15mm x 20mm, 20mm x 20mm oraz 30mm x 15mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER7430125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
30mmx15mm
Średnica wewnętrzna
26mm