Indeks: T-XMER62R80/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R80/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 80A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA.
Konstrukcja elementu zapewnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R80/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm