Indeks: T-XMER62R80/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R80/1A
Opis
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 1, 2,5VA
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R80/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 80A do wartości wyjściowej 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm, co umożliwia montaż na przewodzie lub szynie o odpowiednich wymiarach. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość jego zamontowania na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R80/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm