Indeks: T-XMER62R600/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R600/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 600A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie zapewnia klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu przykręcanego. Opcjonalnie dostępna jest możliwość montażu na szynie DIN przy wykorzystaniu dedykowanego akcesorium oznaczonego jako XM17-00M1-0005. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 22,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R600/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm