Indeks: T-XMER62R600/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Element można montować poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny jest akcesorium o numerze katalogowym XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R600/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm