Indeks: T-XMER62R60/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R60/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 2,5VA.
Komponent posiada otwór o średnicy wewnętrznej 22,5mm umożliwiający montaż na przewodzie. Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynie DIN przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R60/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm