Indeks: T-XMER62R500/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy tym samym obciążeniu maksymalnym.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany bezpośrednio do panelu lub szyny. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 22,5mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN o symbolu XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R500/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Seria producenta
XMER 62R
Średnica wewnętrzna
22,5mm