Indeks: T-XMER62R500/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R500/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Sposób montażu przewiduje możliwość mocowania przykręcanego lub na szynie DIN przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R500/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm