Indeks: T-XMER62R50/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R50/1A służy do transformacji prądów pierwotnych o wartości 50A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Element został przystosowany do montażu przykręcanego, a dzięki zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów możliwa jest instalacja na szynie DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 22,5mm, co umożliwia wygodne prowadzenie przewodów podczas montażu w instalacjach elektrycznych.
Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R50/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm