Indeks: T-XMER62R400/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy o przekładni 400A na 5A przeznaczony jest do redukcji wysokich prądów wejściowych. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Sposób montażu przewiduje przykręcenie komponentu, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R400/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm