Indeks: T-XMER62R400/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XMER62R400/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wtórnego o wartości 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Montaż przekładnika możliwy jest poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R400/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm