Indeks: T-XMER62R300/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R300/1A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy o kodzie XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R300/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm