Indeks: T-XMER62R250/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R250/5A
Opis
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 250A do wartości wyjściowej 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 15VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R250/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm