Indeks: T-XMER62R250/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 250A oraz wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5 mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R250/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm