Indeks: T-XMER62R200/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY o prądzie wejściowym 200A oraz prądzie wyjściowym 1A jest przeznaczony do pracy w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Element można montować przykręcając go bezpośrednio do podłoża lub wykorzystując opcjonalny zestaw do montażu na szynie DIN. Opcjonalnie dostępny jest również element montażowy o oznaczeniu XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R200/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Średnica wewnętrzna
22,5mm