Indeks: T-XMER62R150/5A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Komponent posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5 mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany, a opcjonalnie dostępny jest również montaż na szynę DIN przy wykorzystaniu odpowiedniego adaptera. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R150/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
22,5mm