Indeks: T-XMER62R125/5A
Marka: SIFAM TINSLEY
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy SIFAM TINSLEY przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 125A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 22,5mm. Sposób montażu przewiduje mocowanie przykręcane lub opcjonalne montowanie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępny: XM17-00M1-0005.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R125/5A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
SIFAM TINSLEY
Seria producenta
XMER 62R
Średnica wewnętrzna
22,5mm