Indeks: T-XMER62R125/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XMER62R125/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 22,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy SIFAM TINSLEY XMER62R125/1A
Cechy
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XMER 62R
Średnica wewnętrzna
22,5mm